• Informacja nt. zdalnego nauczania w klasach 4a, 4b, 8a, 8b

• W związku z pozytywnym wynikiem na obecność wirusa Covid 19 u jednego z nauczycieli, który w piątek 29 października 2021 r. prowadził zajęcia tylko w klasach 8a, 8b, 4a, 4b Szkoły Podstawowej Nr 1 w Żychlinie zarządzam od dnia 02 listopada do 08 listopada 2021 r. dla uczniów w/w klas nauczanie zdalne. Zajęcia będą odbywać online się wg. planu lekcji. W najbliższym czasie otrzymają Państwo szczegółową informację nt. organizacji zajęć.Linki do zajęć zostaną wysłane wiadomością w e-dzienniku.Informuję również, że do PSSE w Kutnie została wysłana lista uczniów w/w klas, którzy w dniu 29 października 2021 r. byli obecni na zajęciach prowadzonych przez w/w nauczyciela. Zgodnie z informacją uzyskaną od przedstawiciela PSSE w Kutnie wg. przyjętej zasady uczniowie ci będą objęci kwarantanną do dnia 08 listopada  (liczy się 10 dni od ostatniej bytności ucznia (pozytywnego) w szkole - był to 29 października). O kwarantannie w/w będzie powiadamiać PSSE Kutno.

• Informacja nt. zdalnego nauczania w klasach 7a i 7b

• Dyrekcja Zespołu Szkół Nr 1 w Żychlinie informuje, że w związku z otrzymaną wczoraj t.j. 09 października 2021 r. w godzinach wieczornych informacją o pozytywnym wyniku na obecność COViD u jednego z uczniów klasy 7a zarządza od 11 do 15 października 2021 r zajęcia w trybie zdalnym w klasach 7a i 7b Szkoły Podstawowej Nr 1 w Żychlinie. Zajęcia będą prowadzone online przez nauczycieli zgodnie z obowiązującym planem lekcji.
            Linki do zajęć zostaną wysłane wiadomością w e-dzienniku.

Informuję również, że do PSSE w Kutnie została wysłana lista uczniów w/w klas, którzy w dniu 04 października byli obecni na zajęciach razem z uczniem, którego wynik na obecność COViD okazał się być pozytywnym.
            Zgodnie z informacją uzyskaną od przedstawiciela PSSE w Kutnie wg. przyjętej zasady uczniowie ci będą objęci kwarantanną do dnia 14 października (liczy się 10 dni od ostatniej bytności ucznia (pozytywnego) w szkole - był to 04 października). O kwarantannie w/w będzie powiadamiać PSSE Kutno.